Списак деце уписане по групама

obavestenje

Предшколска установа

„Десанка Максимовић“

Житиште

                      Списак деце уписане у јаслену групу ( од 1 до 3 године)

 

  1. Ћургуз Касија
  2. Кузман Андрија
  3. Ђумић Давид
  4. Мијатовић Лена
  5. Угреновић Матеја
  6. Кантар Нина
  7. Мазак Антон
  8. Лиу Јиа Јун Лиу
  9. Урош Савић
  10. Молдован Михајло
  11. Рошу Мирћа Максим
  12. Маринковић Лука
  13. Милиновић Иван
  14. Глухајић Митар
  15. Шаренац Лука
  16. Фечкеш Ана
  17. Катић Андрија
  18. Радиновић Слободан
  19. Бањаш Јована
  20. Божић Огњен

 

         Списак деце уписане у мешовиту групу – полудневни боравак

                                           ( од 3 до 5 година)

Рбр.  Презиме и име детета Број бодова
1. Года Емеше Приоритет при упису*
2. Года Розалија Приоритет при упису*
3. Мазак Клаудија Приоритет при упису*
4. Молкуц Срђан Приоритет при упису*
5. Карановић Душан Приоритет при упису*
6. Карановић Небојша Приоритет при упису*
7. Катић Растко 60
8. Угреновић Богдан 60
9. Стојковић Никола 55
10. Зорић Михајло 55
11. Родић Анастасија 55
12. Марјановић Страхиња 55
13. Кукољ Вања 50
14. Јовановић Димитрије 50
15. Кораћ Павле 50
16. Родић Бранко 50
17. Курдулија Огњен 50
18. Новаковић Данило 40
19. Ћургуз Мирјана 40
20. Врућинић Неда 40
21. Станојевић Арсеније 35
22. Зоњић Мирјана 35

 

*- Приоритети при упису одређени су Правилником о ближим условима за утврђивање приоритета за упис деце у Предшколску установу („Сл.гласник РС“, БР.44/2011

 

 

              Списак деце уписане у мешовиту групу – целодневни боравак

                                              ( од 3 до 5 година )

Рбр. Презиме и име детета Број бодова
1. Ћук Анђела Приоритет при упису*
2. Радиновић Сања 75
3. Ћа Јоу Лиу 75
4. Ћа Ју Лиу 65
5. Остојић Наталија 65
6. Рошу Лорена 65
7. Вујиновић Душан 65
8. Мијатовић Лука 65
9. Катић Дуња 65
10. Сучевић Стефан 65
11. Угреновић Филип 60
12. Савић Сара 60
13. Савић Теодора 60
14. Рајковић Вера 60
15. Живковић Исидора 60
16. Маринковић Анђела 60
17. Недић Ника 55
18. Узелац Душица 55
19. Нинковић Миња 55
20. Каран Лука 55
21. Лацков Душан 55
22. Мршић Огњен 55
23. Косо Михајло 55
24 Мандић Сташа 55

*- Приоритети при упису одређени су Правилником о ближим условима за утврђивање приоритета за упис деце у Предшколску установу („Сл.гласник РС“, БР.44/201

 

Списак деце уписане у припремну групу

  1. Мержан Матејас
  2. Косо Хана
  3. Праштало Марко
  4. Шипош Максим
  5. Богнар Хари
  6. Станкулов Теодора
  7. Ђукић Јован
  8. Ступар Горан
  9. Угреновић Јован
  10. Врућинић Јован
  11. Кукић Иван
  12. Ђурић Вељко
  13. Субичин Урош
  14. Јовановић Дуња
  15. Катић Катарина
  16. Вујиновић Јована
  17. Остојић Анастасија
  18. Ковачевић Лука
  19. Секошан Леа – млађа*
  20. Рајковић Петра –млађа*
  21. Сучевић Сара – млађа*
  22. Димитријевић Верица – млађа*
  23. Угреновић Жељана – млађа*
  24. Грбић Соња – млађа*

*-  Млађа деца по узрасту припадају мешовитој групи целодневног боравка, те ће од 12h боравити у тој групи. Деца припремне групе немају могућност целодневног боравка.

 

ЛИСТА ЧЕКАЊА ЗА УПИС У ПРЕДШКОЛСКУ УСТАНОВУ

                                    ЗА РАДНУ 2018/19. ГОДИНУ

На основу Правилника о ближим условима за утврђивање приоритета за упис деце у Предшколску установу, као и на основу Критеријума за утврђивање приоритета за упис деце у Предшколску установу „Десанка Максимовић“ Житиште, а у односу на просторне капацитете и људске ресусрсе, формурана је Листа чекања за упис у Предшколску установу „Десанка Максимовић“ Житиште (Вртић у Житишту) за радну 2018/19.годину.  Уколико се буду створили услови за упис деце, он ће се вршити по реду из Листе чекања.

 

Рбр. Презиме и име детета Број бодова Датум рођења
1. Божић Вук 30 20.07.2013.
2. Фришкан Лара 30 17.09.2013.
3. Драгишић Урош 30 13.09.2014.
4. Новаковић Теа 30 27.12.2014.
5. Савановић Немања 30 20.03.2015.
6. Каран Јакша 30 20.09.2015.
7. Гвозден Марија 25 06.08.2013.
8. Бољац Милош 25 19.08.2013.
9. Туцић Даница 25 06.11.2014.
10. Бољац Михајло 25 28.05.2015.
11. Станојевић Огњен 25 23.06.2015.
12. Војнов Стеван 10 14.09.2015.
13. Станојевић Данијела 10 14.09.2015.
14. Николић Огњен / 17.11.2013.
15. Тривуновић Дарко / 08.01.2014.
16. Петровић Елеонора / 03.03.2014.
17. Ковачевић Тамара / 24.08.2014.
18. Сава Ивона / 27.02.2015.
19. Тривуновић Нађа / 07.08.2015.

 

Podeli:

Autor: operater