ИЗМЕНА ЛИСТЕ ЗА УПИС ДЕЦЕ У ВРТИЋ

obavestenje

Предшколска установа “Десанка Максимовић” обавештава родитеље који су аплицирали за упис деце у вртић у Житишту, да је дошло до измене првобитне листе

 

 

                    Списак деце/ мешовита  група  1. –  целодневни боравак

  1. Недић Ника
  2. Савић Сара
  3. Савић Теодора
  4. Узелац Душица
  5. Живковић Исидора
  6. Нинковић Миња
  7. Зоњић Мирјана
  8. Остојић Наталија
  9. Кукољ Вања
  10. Каран Лука
  11. Ћук Анђела
  12. Ћургуз Мирјана
  13. Года Емеше
  14. Года Розалија
  15. Лацков Душан
  16. Рајовић Вера
  17. Фришкан Лара
  18. Рошу Лоренa
  19. Новаковић Данило
  20. Живковић Јован
  21. Рајковић Петра (ППП)
  22. Секошан Леа (ППП)
  23. Угреновић Жељана (ППП)
  24. Остојић Анастасија (ППП)
  25. Грбић Соња (ППП)

 

 

                    Списак деце/ мешовита група 2. – целодневни боравaк

  1. Јовановић Димитрије
  2. Косо Михајло
  3. Мандић Сташа
  4. Катић Дуња
  5. Угреновић Филип
  6. Ћа Ју Лиу
  7. Ћа Јоу Лиу
  8. Радиновић Сања
  9. Маринковић Анђела
  10. Мијатовић Лука
  11. Карановић Душан
  12. Карановић Небојша
  13. Мршић Огњен
  14. Вујиновић Душан
  15. Новаковић Теа
  16. Каран Јакша
  17. Туцић Даница
  18. Мазак Клаудија
  19. Станојевић Огњен
  20. Бољац Милош
  21. Бољац Михајло
  22. Вујиновић Јована (ППП)
  23. Димитријевић Верица (ППП)
  24. Ковачевић Лука (ППП)
  25. Грбић Соња (ППП)

 

СПИСАК ДЕЦЕ УПИСАНЕ У ПОЛУДНЕВНИ БОРАВАК

(Мешовита група 3-5 година)

  1. Сучевић Стефан
  2. Молкуц Срђан
  3. Војнов Стеван
  4. Тривуновић Дарко
  5. Божић Вук
  6. Савановић Немања
  7. Ковачевић Тамара
  8. Гвозден Марија
  9. Станојевић Данијела
  10. Тривуновић Нађа
  11. Николић Огњен
  12. Врућинић Неда
  13. Петровић Елеонора
  14. Драгишић Урош
  15. Сава Ивона
  16. Кораћ Павле
  17. Родић Бранко
  18. Стојковић Никола
  19. Зорић Михајло
  20. Угреновић Богдан
  21. Родић Анастасија
  22. Станојевић Арсеније
  23. Марјановић Страхиња
  24. Катић Растко

 

                      Списак деце уписане у јаслену групу ( од 1 до 3 године)

  1. Ћургуз Касија
  2. Кузман Андрија
  3. Ђумић Давид
  4. Мијатовић Лена
  5. Угреновић Матеја
  6. Кантар Нина
  7. Мазак Антон
  8. Лиу Јиа Јун Лиу
  9. Урош Савић
  10. Молдован Михајло
  11. Рошу Мирћа Максим
  12. Маринковић Лука
  13. Милиновић Иван
  14. Глухајић Митар
  15. Шаренац Лука
  16. Фечкеш Ана
  17. Катић Андрија
  18. Радиновић Слободан
  19. Бањаш Јована
  20. Божић Огњен

 

Списак деце уписане у припремну групу

  1. Мержан Матејас
  2. Косо Хана
  3. Праштало Марко
  4. Шипош Максим
  5. Богнар Хари
  6. Станкулов Теодора
  7. Ђукић Јован
  8. Ступар Горан
  9. Угреновић Јован
  10. Врућинић Јован
  11. Кукић Иван
  12. Ђурић Вељко
  13. Субичин Урош
  14. Јовановић Дуња
  15. Катић Катарина
  16. Сучевић Сара
  17. Остојић Анастасија
  18. Курдулија Огњен
  19. Ковачевић Лука*
  20. Секошан Леа – млађа*
  21. Рајковић Петра –млађа*
  22. Вујиновић Јована*
  23. Димитријевић Верица – млађа*
  24. Угреновић Жељана – млађа*
  25. Грбић Соња – млађа*

 

*-  Деца која ће после 12h  боравити у целодневном боравку

 

Podeli:

Autor: operater