Распоред термина обавезних лекарских прегледа ради поласка деце у вртић за радну 2018/19.годину

obavestenje

Распоред термина обавезних лекарских прегледа ради поласка деце у вртић

за радну 2018/19.годину

Лекарски преглед врши педијатар Дома здравља у Житишту. Предшколска установа прихвата и лекарска уверења приватних педијатријских ординација.

13.08.2018.год. у 8.00h

  1. Мержан Матејас
  2. Косо Хана
  3. Праштало Марко
  4. Шипош Максим
  5. Нари Богнар
  6. Станкулов Теодора
  7. Ђукић Јован
  8. Ступар Горан
  9. Угреновић Јован
  10. Врућинић Горан
  11. Кукић Иван

 

14.08.2018.год.  у 8.00h

  1. Ђурић Вељко
  2. Субичин Урош
  3. Јовановић Дуња
  4. Катић Катарина
  5. Вујиновић Јована
  6. Остојић Анастасија
  7. Ковачевић Лука
  8. Туцић Даница
  9. Бољац Михајло
  10. Бољац Милош
  11. Мазак Клаудија
  12. Новаковић Данило

 

15.08.2018.год. у 8.00h

  1. Фришкан Лара
  2. Рошу Лорена
  3. Каран Јакша
  4. Недић Ника
  5. Савић Теодора
  6. Савић Сара
  7. Рајковић Вера
  8. Узелац Душица
  9. Живковић Исидора
  10. Нинковић Миња
  11. Зоњић Мирјана

 

16.08.2018.год. у 8.00h

  1. Остојић Наталија
  2. Каран Лука
  3. Кукољ Вања
  4. Ћук Анђела
  5. Лацков Душан
  6. Ћургуз Мирјана
  7. Станијевић Огњен
  8. Года Емеше
  9. Года Розалија
  10. Секошан Леа
  11. Рајковић Петра

 

 17.08.2018.год. у 8.00h

  1. Сучевић Сара
  2. Грбић Соња
  3. Димитријевић Верица
  4. Живковић Јован
  5. Угреновић Жељана
  6. Сучевић Стефан
  7. Јовановић Димитрије
  8. Косо Михајло
  9. Катић Растко
  10. Мандић Сташа
  11. Катић Дуња

 

20.08.2018.год. у 8.00h

  1. Угреновић Филип
  2. Јиа Ју Лик ( Синди)
  3. Јиа Јоу Лик (Кими)
  4. Радиновић Сања
  5. Маринковић Анђела
  6. Мијатовић Лука
  7. Карановић Душан
  8. Караноовић Небојша
  9. Мршић Огњен
  10. Вујиновић Душан
  11. Новаковић Теа

 

21.08.2018.год. у 8.00h

  1. Сава Ивона
  2. Драгишић Урош
  3. Петровић Елеонора
  4. Врућинић Неда
  5. Николић Огњен
  6. Војнов Стеван
  7. Тривуновић Дарко
  8. Божић Вук
  9. Савановић Немања
  10. Ковачевић Тамара
  11. Гвозден Марија

 

22.08.2018.год. у 8.00h

  1. Станојевић Данијела
  2. Тривуновић Нађа
  3. Курдулија Огњен
  4. Родић Бранко
  5. Кораћ Павле
  6. Стојковић Никола
  7. Зорић Михајло
  8. Угреновић Богдан
  9. Родић Анастасија
  10. Станојевић Арсеније
  11. Марјановић Страхиња

 

23.08.2018.год. у 8.00h

  1. Молкуц Срђан
  2. Ћургуз Касија
  3. Кузман Андрија
  4. Ђумић Давид
  5. Мијатовић Лена
  6. Угреновић Матеја
  7. Кантар Нина
  8. Мазак Антон
  9. Лиу Јиа Јун Лиу
  10. Савић Урош
  11. Молдован Михајло

 

24.08.2018.год. у 8.00h

  1. Рошу Мирћа Максим
  2. Маринковић Лука
  3. Милиновић Иван
  4. Глухајић Митар
  5. Шаренац Лука
  6. Фечкеш Ана
  7. Катић Андрија
  8. Радиновић Слободан
  9. Бањаш Јована

Podeli:

Autor: operater